Wiosna, ah to Ty !

mar
15

Kiedy tylko słońce ledwo ledwo zaczęło przebijać się przez zachmurzone niebo, miałam ogromną nadzieję, że to już !

Że chmury odejdą, deszcz przestanie padać a niebo stanie się niebieskie jak Twitterowy ptaszek. 

Matka natura szybciutko zesłała mnie na ziemię, gdy po 2 słonecznych dniach wróciły chmury, wiatry o to czego ogólnie nie lubię. 

Na szczęście stała przede mną wizja sesji wiosennych. Takiej z tulipanami, jajkami, dużą ilością zieleni

To był właściwie pierwszy maraton po Waszych ulubionych sesjach Bożonarodzeniowych. 

I wiecie co ? ZDJĘCIA WYSZŁY BOSKO !

 

Wszystkie, ale to WSZYSTKIE moje dzieci spisały się na medal ! Przeważały dziewczynki ale kilu chłopaków, którzy zaszczycili mnie swoją obecnością spisało się doskonale i nawet na kwiatowej husądali całkiem... chłopacko :D 

Z mojej strony ogromne ukłony dla rodziców bo Wy kochani także daliście z siebie wszystko w przygotowaniu stylizacji. Dzieci były ubrane w ciuchy idealnie wpisujące się w klimat wiosny. Lekko i delikatnie. 

Zobaczcie sami ! 

To tylko niewielka część kadrów jakie powstały na sesjach w weekend. Właściwie mam jeszcze nadal dekorację więc jeśli ktoś byłby chętny to zapraszam ! Myślę, że damy radę coś jeszcze zdziałać :) 

Już niedługo kolejne maratony. Będzie działo się całkiem sporo. Za kilka dni na grupie na facebooku -> http://bit.ly/2gwZqIS pojawią się informacje o modelach, których poszukiwać będę do filmu i sesji. Jakich... Tego Wam jeszcze nie powiem ale już niedługo oferta mocno się poszerzy Kto jest ciekawy co dla Was szykuję ?