Fotografia Dziecięca

SESJE NIEMOWLĘCE - dla dzieci w wieku 1-6 miesięcy

  

Zdjęcia w tym okresie odrobine bardziej ograniczają nasze możliwości. Maluszki są już wtedy silniejsze niż w okresie noworodkowym co sprawia, że dla ich bezpieczeństwa rezygnujemy z niektórych ułożeń. Najlepszym rozwiązaniem jest wykonanie w tym okresie sesji typowo rodzinnej. Pełnej miłości, ciepła i przytulanek. Jesli jednak chcecie wykonać sesję typowo dziecięcą to świetnym pomysłem jest umówienie się na w okresie, kiedy dziecko stabilnie unosi główkę podczas leżenia na brzuszku. Daje nam to wiele dodatkowych możliwości ! A zdjęcia z pewnością będą bardziej urozmaicone. 

 

 

 

SESJE DZIECIĘCE - dla dzieci powyżej 6 miesiąca

 

Kiedy Wasze dziecko nauczy się siedzieć ale zanim jeszcze nauczy się chodzić następuje najlepszy dla fotografa czas do pracy.  Daje on nam mnóstwo możliwości i jest jednym z najlepszych okresów do fotografowania. Sesje wykonujemy przy użyciu większości dostępnych w studio akcesoriów. 

W przypadku gdy Wasza pociecha właśnie nauczyła się chodzić najlepszym wyjściem jest odczekać chwilkę z wykonaniem sesji. Wszystko to dlatego, że nowa umiejętność jest dla maluszka tak bardzo ekscytująca, że ani myśli on o tym, by posiedzieć chwilę na przygotowanym dla niego tle .